جدول عناوین

از سیر تا پیاز زندگی رونالدو

رونالدو

مهم ترین نقطه ی مشترک دو اسطوره فوتبال شاید افتخارات آن ها در زمین فوتبال نباشد ، بلکه داشتن پسری با نام ماتئو است.

ماتئو رونالدو دو سال از ماتئو مسی کوچکتر است.

زندگی نامه رونالدو در یک نگاه

تاریخ تولد: 5 فوریه 1985 (شمسی: سه شنبه 16 بهمن 1363)

والدین: ماریا دولورس (آشپز) و جوزه دینیس آویرو (یک سرباز سابق ، باغبان و نگهبان وسائل باشگاه ورزشی )

محل تولد: جزیره مادیرا 

اولین باشگاه: آکادمی فوتبال آندورینها

فرزندان

کریستیانو رونالدو جونیور : 

 نشانه هایی از اینکه که فرزند اول رونالدو، یعنی رونالدو جونیور و ماتئو رونالدو ، دنباله روی راه پدرشان باشند ، وجود دارد.

رونالدو جونیور در آکادمی فوتبال یوونتوس مشغول یادگیری است و احتمال این وجود دارد که او تا زمانی که مانند پدرش به یک ستاره حرفه ای فوتبال تبدیل نشود ،آن مسیر را ادامه دهد.

دو فرزند بعدی او دو قلو هستند:

 ماتئو رونالدو: در  پاراگراف بعدی به طور کامل توضیح داده شده است.

 آوا ماریا دوس سانتوس : خواهر دو قلوی ماتئو که با رحم اجاره ای به دنیا آمده است.

 


آلانا مارتینا دوس سانتوس آویرو : فرزند مشترک رونالدو با جورجینا رودریگز  که در تاریخ 12 نوامبر سال 2017 به دنیا آمد.

ماتئو نامی به یاد ماندنی

ماتئو رونالدو و آوا ماریا دو قلو هستند که در تاریخ 8 جون سال 2017 توسط رحم اجاره ای در آمریکا به دنیا آمده اند.

برادر کوچکتر رونالدو جونیور، ماتئو رونالدو که فقط چهارسال دارد نیز ، می تواند کارهای بزرگی با توپ انجام دهد . از ماتئو در حالی که با پدرش فوتبال بازی می کرد ، فیلمبرداری شد. علیرغم اینکه او خیلی کوچک بود ، توانست به توپ انقدر محکم لگد بزند که مستقیم به مقصدش برسد.

اما آیا می دانستید که مسی نیز فرزندی به نام ماتئو دارد؟

متئو مسی در بین هواداران بارسا کاملاً مشهور است و همیشه با شوخی هایش توجه همه را به خود جلب می کند. غول کوچک – همانطور که مسی خودش یک بار پسرش را  صدا می کرد . او گاهی اوقات گل های حریفان بارسا را جشن می گیرد و فقط برای سرگرمی ، افراد مقابل پدرش را تشویق می کند.

این فیلم دیدنی از ماتئو ها را از دست ندهید

زیرنویس فارسی از نگرش نو

داستان کوشش هایی که باعث موفقیت کریس رونالدو شد

تأثیر رونالدو به عنوان یک فوتبالیست با چند جایزه لیگ قهرمانان و توپ طلا  به خوبی اثبات شده است. هیچ کس گل های بیشتری برای رئال مادرید یا پرتغال به ثمر نرسانده است و سرنوشت او این است که از او به عنوان یکی از بزرگترین های تاریخ یاد شود. و همچنان ، رونالدو در اوج قدرت خود باقی مانده است.

 رونالدو فوتبالیست حرفه ای پرتغالی مشهور جهان است که از طرف فدراسیون فوتبال پرتغال به عنوان بزرگترین بازیکن پرتغالی در تمام دوران ها انتخاب شد. 

طرفداران فوتبال در سراسر جهان وی را بهترین بازیکن در تمام دوران ها می دانند. علاوه بر این ، وی اولین بازیکن فوتبال است که بیش از 1 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. بنابراین ، با توجه به موفقیت های چشمگیر این ورزشکار خارق العاده ، در این مقاله در حال بررسی چگونگی پیدایش چنین افسانه ای و نحوه  رسیدن  کریستیانو رونالدو به موفقیت خواهیم بود.

آهن ، آهن را تیز می کند

ضرب المثلی محلی می گوید آهن ، آهن را تیز می کند و خود رونالدو گفته است که بهترین ها همیشه بهترین ها را دنبال می کنند . زیرا بدون سوال ، او بهترین است.

 کریستیانو رونالدو ، یک ورزشکار در کلاس جهانی و یک تاجر موفق است ، و داستان موفقیت  او می تواند برای همه ما الهام بخش باشد ، به ما یاد دهد ، ما را راهنمایی کند و از راه های غیر قابل تصوری برای ما سودمند باشد.

هیچ کس به عنوان یک ورزشکار نخبه بسیار موفق ، کار خود را شروع نمی کند ، چه برسد به یک نخبه ی ورزشکارکه در تجارت هم موفق است . 

همه ما یک آغاز و یک نقطه شروع داریم و همین امر برای کریس رونالدو نیز صدق می کند.

اوایل زندگی کریس رونالدو

از کودکی به دلیل شرایط بد اقتصادی با سه خواهر و برادرش ، یک اتاق مشترک داشت. و اگرچه از خانه ای می آمد که از نظر اقتصادی به سختی زندگی می گذراندند ، او وقت و امکان برای تمرین و بازی فوتبال داشت و آرزوی چیزهای بزرگ تری را در سر می پروراند. 

متولد شدن و بزرگ شدن در جزیره دور افتاده ، معروف به مادیرا ، منطقه خودمختار پرتغال ، باعث شد که دوران کودکی رونالدو حول محور فوتبال شکل بگیرد.

کریس رونالدو یک افسانه متولد نشد ، اما او زود تصمیم به  انجام کاری گرفت که به احتمال زیاد روی مسیر زندگی او تأثیر گذاشت. او در سنین جوانی تصمیم گرفت که بهترین در جهان باشد.

فوتبال در مادیرا ، یک مسئله بزرگ و مهم بود ، همانطور که در بیشتر اروپا  همینطور است و رونالدو واقعا این ورزش را دوست داشت. 

او آنقدر به این ورزش علاقه داشت ، که حتی زمانی که توانایی خرید توپ برای بازی را نداشتند ، از بطری یا از توپ های ساخته شده از لباس های کهنه استفاده می کرد . اما کمبود پول ، نمی توانست عشق سیری ناپذیر او را نسبت به بازی متوقف کند.

رونالدو به سرعت نور پیشرفت می کرد ، حرکت پاهایش با توپ عالی بود و پیروزی را دوست داشت و همین معجون استعداد و فداکاری او برای بهترین بودن بود که زمینه را برای صعود برق آسای او فراهم آورد . تا جایی که در سن 10 سالگی به عنوان بهترین ، در کل جزیره مادیرا شناخته می شد.

رونالدو

تصمیم بزرگ

استعداد رونالدو مورد توجه قرار گرفت و پس از بازی در دو تیم آماتور جزیره ، به او فرصتی داده شد تا برای بازی در یکی از مشهورترین باشگاه های فوتبال پرتغال حضور یابد. 

این باشگاه با نام Sporting CP شناخته می شد و آن ها دارای آکادمی جوانان بودند که تقریبا  1000 کیلومتر دورتر از اقیانوس واقع شده بود.

این مسئله کمی نبود ، زیرا کریستیانو رونالدو را مجبور می کرد از خیلی چیزها دست بکشد. این کاری است که همه آن را انجام نمی دهند. 

او مجبور بود تصمیم بگیرد که جزیره مادیرا و کل خانواده اش را در سن 11 سالگی ترک کند. خوشبختانه او این تصمیم را گرفت و این عمل ، رونالدو را در مسیر ستاره شدن قرار داد.

شغل و افتخارات

تنها در مدت شش سال پس از ترک شهر و خانواده اش ، استعداد ، فداکاری در تمرینات و مهارت در زمین ، رونالدو را به جوانترین بازیکنی تبدیل می کند که با یکی از معتبرترین تیم های لیگ فوتبال حرفه ای اروپا قرارداد بسته است ، ” منچستر یونایتد ” .  این معامله به یکی ازگرانترین قراردادهای انتقال بازیکن ، تاکنون تبدیل شده است.

در سال 2003 ، کریستیانو رونالدو تاریخ ساز شد.

از آن زمان به بعد ، کریستیانو رونالدو به کسب افتخار پس از افتخار ادامه داد . 

در اینجا ، تنها تعداد انگشت شماری از بزرگترین دستاوردهای وی ذکر شده است :

کریس رونالدو موفق شده است 5 جایزه توپ طلا کسب کند ، او رکورددار بیشترین گل در لیگ قهرمانان یوفا ، جام جهانی و فینال لیگ ملت های یوفا است. 

او جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را دریافت کرد

2 جایزه بهترین بازیکنان مرد FIFA  

یک جایزه توپ طلای جام جهانی باشگاه های فیفا  

3 جایزه بهترین بازیکن سال  FIFPro   

5 جایزه بهترین بازیکن سال فوتبال جهان  

6 جایزه Globe Soccer بهترین بازیکن سال  

3 جایزه Gold Onze Mondial 

و جایزه Golden Foot از افتخارت او است.

رونالدو همچنین صدها جایزه ملی و منطقه ای دیگر نیز کسب کرده است.

او در طول فوتبال حرفه ای خود برای تیم های زیر بازی کرده است:

– Andorinha CF (1992 – 1995)
– Nacional Club (1995 – 1997)
– Sporting CP (1997 – 2002)
– (2009 – 2003)  منچستر یونایتد 
– (2018 – 2009) رئال مادرید 
– (تا کنون -2018) یوونتوس 

رونالدو

آینده شغلی و زندگی شخصی

در حال حاضر ، کریستیانو رونالدو در یوونتوس ایتالیا بازی می کند و سالانه 31 میلیون یورو حقوق می گیرد. اما جاه طلبی او فقط به حرفه فوتبال محدود نشده است. او همچنین یک تاجر موفق می باشد که دارای یک برند شخصی قدرتمند است. او صاحب چندین هتل در پرتغال ، سالن های ورزشی در سراسر اروپا و یک کلینیک کاشت مو در اسپانیا می باشد و از این طریق ، درآمد زیادی کسب می کند.

کریس رونالدو ثابت کرده است که هم در زمین و هم در خارج از زمین ، موفق است و شکی نیست که آینده او چه در ورزش و چه در تجارت درخشان خواهد بود.

 کریستیانو رونالدو در سراسر جهان خانه هایی دارد. با این حال ، او در حال حاضر به همراه خانواده در یک عمارت در تورین ایتالیا زندگی می کند. رونالدو از سال 2017 با  جورجینا رودریگز و فرزندانش زندگی می کند.

رونالدو

شخصیت و صفات برای رسیدن به موفقیت

بنابراین ، اکنون که بسیاری از دستاوردهای کریس رونالدو را بیان نمودیم ، می خواهیم رازی را که باعث شده است وی به موفقیت و شهرت عظیمی که در حال حاضر از آن برخوردار است ، را افشا کنیم .

شما به عنوان یک دانشجوی واقعی موفقیت ، می دانید که رعایت کلماتی که بزرگان گفته اند ، هزینه دارد. درک اینکه آن ها به چه باورهایی اعتقاد دارند ، ارزش دارد. سخنان آن ها ، بینش آن ها در مورد موفقیت است و ما مشاهده کرده ایم که کریستیانو رونالدو ، مرتباً کلماتی را بیان می کند که موارد زیر را تأیید می کند:

او به خودش اعتماد به نفس بی نظیری دارد ، دیدگاه الهام بخش و روشنی از اینکه می خواهد کجا باشد و می خواهد به کجا برود ، دارای اخلاق کاری است و تمام وقتش را به خودسازی اختصاص می دهد و در آخر نیز اراده ای سیری ناپذیر برای برنده شدن دارد . اما فقط حرف ما را قبول نکنید ، از کلمات کریستیانو رونالدو که چکیده اخلاق حرفه ای او می باشد و او را به سمت موفقیت ، هدایت می کند الهام بگیرید:

” در ذهن من ، نه فقط الان یا این سال ، همیشه و همیشه ، من بهترین هستم  و دائم این باور را خواهم داشت و این جمله را خواهم گفت. “

” تمام دستاورد های من نتیجه کار سخت و فداکاری است. “

” برنده شدن مهم ترین چیز برای من است ، به همین سادگی “

رونالدو

نتیجه

حالا شما، داستان موفقیت کریستیانو رونالدو که سفر او را از یک کودک فقیر که در یک جزیره دور افتاده در وسط اقیانوس اطلس زندگی می کرد ،  تا زمانی که به معروف ترین ورزشکار در جهان تبدیل شد ، را می دانید.

ما راز اساسی برای موفقیت را کشف کرده ایم  . همین اسرار ، او را در رسیدن به موفقیت عظیمی که اکنون از آن برخوردار است ، راهنمایی می کند.

چکیده اسرار موفقیت در زیر آمده است:

تصمیم / فداکاری / اعتماد به نفس / چشم انداز الهام بخش / اخلاق کاری / اراده ای سیری ناپذیر برای پیروزی

مطمئناً می توانید از  داستان موفقیت کریستیانو رونالدو ، بینشی کسب کرده و آن ها را در زندگی خود به کار ببرید. 

امید ما این است که با انجام این کار ، شما به بهترین کسی تبدیل شوید که می توانید باشید.

2.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
باز کردن گفت وگو
کمک لازم دارید؟
سلام همراه گرامی
حتما از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید